Otel Ekle

Termalotellere.com Türkiye'nin Termal oteller tanıtım sitesi

Otel Ekle
Yalova Sudüşen Şelalesi

Yalova da Termal ilçesi sınırları arasında kalan Yalova Sudüşen Şelalesi aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz çok güzel bir mekan olabilir. Akan suyun tüm çevresinde yem yeşil alanlar var. Yaz aylarında serin bir yerde ailenizle piknik yapmak için güzel bir yerdir. Ayrıca bu noktada dere kenarında gezi yapılabilir. Buraya İstanbul’dan gelmek isteyen ziyaretçiler için Pendik hızlı vapuru ile ulaşım 2 saat zaman almaktadır ya da Osmangazi köprüsü üzerinden Yalova’ya oradan da 11 km yol alıp Termal ilçesine gelebilirsiniz. İlçenin yukarı kesiminde yer alan Üvezpınar köyüne ulaştığınızda 6 km daha yol kat etmeniz gerekir.

Yalova Sudüşen Şelalesi Yol Tarifi

Yalova Sudüşen Şelalesi hafta sonu çok kalabalık olabilir. Bu nedenle hafta içi gitmeyi deneyin. Yalova’nın Termal ilçesindeki Üvezpınar köyünün 6 km ilerisinde yer alan Yalova Sudüşen Şelalesine gitmek için özel aracınızı kullanabilir ya da Pendik hızlı vapuru ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Pendik hızlı vapuru ile ulaşım süresi toplamda 2 saat zaman alıyor ama oraya ulaştığınızda gerçekten buna değeceğini görebilirsiniz.

Doğal Güzellikler içinde Mangal Keyfi

Tamamen doğal güzellikler yeşillik ve taze suyun şırıltısının rahatlatıcı sesi ile ruhunuzu dinlendirirken mideniz çabuk acıkacak. Mangal keyfi için en güzel yerlerden biri olan Yalova Sudüşen Şelalesi aileler için tam bir piknik yeridir. Elbette doğa ortamında temiz hava almak ve yürümek isteyenler için de tercih edilebilir.

4 Kasım 2018 1169 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.